wypożyczalnia mebli

Potrzebujesz wypożyczyć meble na event, lub bankiet? Zobacz tutaj

Off Festival

OFF Festival ? festiwal muzyczny, o charakterze cyklicznym, obejmujący szeroko rozumianą muzykę alternatywną.
Pierwsza edycja odbyła się w dniach 18-20 sierpnia 2006 na terenie kąpieliska "Słupna" w Mysłowicach. Od roku 2010 festiwal odbywa...się w Katowicach. Dyrektorem festiwalu jest były wokalista zespołu Myslovitz ? Artur Rojek. Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Off_Festival

To wcale nie jest takie proste!

wypożyczalnia mebli Zanim zorganizujemy imprezę lub konferencje, dobrze jest dobrze przemyśleć cały temat.

Cale przedsięwzięcie może się okazać dość karkołomne, trzeba zdać sobie sprawę ile formalności trzeba załatwić i co koniecznie wziąć pod uwagę.

Przede wszystkim - im większy ma być event, tym większej sprawności w organizacji będzie wymagał. Pamiętaj, potrzebujesz pomieszczenia lub odpowiedniej przestrzeni na wolnym powietrzu, mebli, przekąsek lub czegoś więcej, ludzi do obsługi, sprzętu audio i video (zależy od rodzaju imprezy) i jeszcze mało innych "drobiazgów". Organizacja tego wszystkiego wymaga naprawdę sporo czasu i dużego zaangażowania.

Festiwale to też eventy

Zbliża się lato, a razem z nim festiwale.

To jeden z najbardziej wymagających eventów do zorganizowania, wymaga zaangażowania profesjonalistów, i to wielu.

Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik - uczestnicy muszą być usatysfakcjonowani, a występujące na koncertach gwiazdy powinny przyciągnąć uwagę odbiorców.

Potrzebny jest sprzęt, scena, scenografia, lub z bardziej przyziemnych rzeczy - toi toie. Jeśli festiwal będzie źle zorganizowany ludzie szybko się zrażą, muzycy również nie będą mieli ochoty w takim wydarzeniu uczestniczyć. Budowa takiej czasowej infrastruktury wymaga pracy naprawdę wielu ludzi, dlatego nie warto na tym oszczędzać.

Jeśli organizacyjnie wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, to z pewnością będzie można ogłosić sukces.

Pamiętajmy - i tak pogoda pewnie wszystko popsuje.

.

Widok do druku:

wypożyczalnia mebli