O kredytach konsumpcyjnych i hipotecznych

Dodane: 07-08-2014 16:26
O kredytach konsumpcyjnych i hipotecznych Jak wziąć kredyt i na tym nie stracić? Jeszcze dwa, trzy lata temu można było uzyskać poradę - idź do doradcy. Jednak, wielu ludzi ufając doradcom finansowym, podjęło błędne decyzje. Jeśli posiadamy do zainwestowania oszczędności,...Jak wziąć kredyt i na tym nie stracić? Jeszcze dwa, trzy lata temu można było uzyskać poradę - idź do doradcy. Jednak, wielu ludzi ufając doradcom finansowym, podjęło błędne decyzje.

Jeśli posiadamy do zainwestowania oszczędności, jednak kompletnie nie mamy pojęcia o bankowości i lokatach, to udajemy się do doradcy finansowego po poradę. I mamy zaufanie, że jego wiedza i doświadczenie zagwarantuje, że wybierzemy najbezpieczniejszą opcję. Jednak, wyszło, że doradcy nie działają na korzyść klientów. Wciskają produkty, z których nalicza im się najwyższa prowizja, nie zawsze informując o tym, czym ryzykuje klient. Dlatego wielu ludzi straciło swoje oszczędności.

Ten sam problem dotyczy pożyczek, szczególnie długoterminowych, czyli hipotecznych. Duża ilość kredytów we franku pokazuje, jak skuteczni są doradcy. Wielu ludzi zaufało, nie zabezpieczając się wcale przed wzrostem kapitału do spłaty. Najwięcej stracili ci, którzy wzięli kredyt, gdy frank był najtańszy. Jednak, wielu z nich zwyczajnie nie zdawało sobie sprawy z ryzyka, ponieważ zaufali specjalistom.

Dlatego nie ufaj doradcom - podejmij mądre decyzje, poświęć czas, by dowiedzieć się więcej o produktach finansowych, czytaj blogi poświęcone tym tematem i wątki na forach internetowych. Pamiętaj - sam musisz zadbać o swoje pieniądze! pożyczki pod zastaw hipoteczny szczecin

© 2019 http://transport.malbork.pl/