Podejmij mądrą decyzję

Dodane: 01-08-2014 07:31
Podejmij mądrą decyzję Fotografia ślubna to bardzo ciekawy temat, zwłaszcza gdy potraktować go od strony... fotografii. Bez wątpienia jest to fotografia komercyjna, ale czy mimo wszystko także artystyczna? Rozczaruję was, większość ujęć ślubnych reprezentuje dość żenujący poziom, nawet pod względem techniki fotografowania,...Fotografia ślubna to bardzo ciekawy temat, zwłaszcza gdy potraktować go od strony... fotografii. Bez wątpienia jest to fotografia komercyjna, ale czy mimo wszystko także artystyczna?

Rozczaruję was, większość ujęć ślubnych reprezentuje dość żenujący poziom, nawet pod względem techniki fotografowania, a co dopiero jeśli chodzi o artyzm. W wypadku tego rodzaju usługi decydujący głosnależy do klientów, z tego powodu liczy się - dosłownie cena.

Ja mam z tym czynnikiem pewien problem, ponieważ część "profesjonalistów" reprezentuje taki żenujący poziom, że równie dobrze zdjęcia mógłby wykonywać przysłowiowy wujek Zdzisiek. Ale usługi takich "artystów" są zwyczajnie tanie.

Inna kwestia, że są także zdjęcia wybitne. Za tym idzie odpowiednio duży koszt, oraz problemy z rezerwacją terminu. Co nie powinno dziwić, jakość kosztuje, a mimo wszystko chętnych nie brakuje. Czy warto mieć takiego artystę na swoim ślubie? Cóż, to zależy jakie kto ma gusta. Dobre zdjęcia zawsze będą doskonałą pamiątką, którą z dumą będzie można pokazywać następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia. fotograf ślubny Gorzów
W temacie Fotografia ślubna Gorzów warto poczytać również pozostałe informacje.
Podobny temat również fotograf ślubny Gorzów
Warto rzucić okiem także na fotograf ślubny Gorzów
fotograf ślubny Gorzów - to całkiem niezłe


© 2019 http://transport.malbork.pl/