Wynajmujemy biuro

Dodane: 23-06-2014 09:02
Wynajmujemy biuro Na temat biur było już parę artykułów. Pisałam o biurach w odniesieniu do szkoleń bhp, czy też nieruchomości. Pisałam ostatnio także teksty o wynajmowaniu mieszkań. Chciałabym rozwinąć ten temat trochę w odniesieniu do wynajmowania lokali biurowych....Na temat biur było już parę artykułów. Pisałam o biurach w odniesieniu do szkoleń bhp, czy też nieruchomości. Pisałam ostatnio także teksty o wynajmowaniu mieszkań. Chciałabym rozwinąć ten temat trochę w odniesieniu do wynajmowania lokali biurowych. Wiadomo, że inwestycja w mieszkania i wynajmowanie ich na przykład studentom, niesie ze sobą duże ryzyko. Jest tak głównie przez nasze prawo, które chroni lokatorów.

Ale jeżeli chcemy inwestować w lokale komercyjne, przygotowane dla firm biura, lub magazyny, to mamy zupełnie inną sytuację. Nie ma ryzyka związanego z najemcami - gdy kontrahent nie będzie nam płacił, to wypowiadamy umowę i dochodzimy (z dużym prawdopodobieństwem sukcesu) swoich praw w sądzie. Ale w wypadku lokali komercyjnych bardzo ważna jest lokalizacja. Trudniej jest także stać się właścicielem lokalu komercyjnego. Najczęściej są to całe budynki biurowe, należące do spółdzielni (czy też nawet gminy) kub do dewelopera.

Na pewno taka inwestycja się opłaca. Dobra lokalizacja gwarantuje duże syski z wynajmu powierzchni biurowych. biura wynajem szczecin
Na ten temat napisali także na biura szczecin
biura wynajem szczecin - też dobry
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: biura szczecin - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.
Podobny temat również biura szczecin centrum


© 2019 http://transport.malbork.pl/